Mateřská škola „ČTYŘLÍSTEK“
PRAHA 2, ŘÍMSKÁ 27
Drobečková navigace

Úvod > MŠ Londýnská > Dlouhodobý plán akcí

Přehled je pouze orientační, bude postupně doplňován.

Bližší informace k výletům a akcím budou vždy včas upřesněny na dveřích do tříd (nástěnce).

Září

12.9. Informační schůzka k zahájení školního roku, v 17:00 hod. (2.třída)        

13.9. Divadlo v MŠ "Budulínek", v 9:15 hod.

28.9. Státní svátek - MŠ zavřena

Říjen

3.10. Celá MŠ pojede do ZOO v Tróji, polodenní výlet

4.10. Divadlo v MŠ "Pejsek a kočička", v 9:15 hod.

12.10. Odjezd na ŠVP Vřesník (pouze přihlášené děti) v 11:00 hod. ze Zvonařky

19.10. Návrat ze ŠVP Vřesník v 10:00 hod. na Zvonařku 

25.10. Divadlo v MŠ "Karkulčino dobrodružství", v 10:45 hod.

25.10. Podzimní setkání s rodiči v MŠ

Listopad

1.11.  3. třída půjde zapálit svíčku na hřbitov

5.11.  Focení tématických portrétů v MŠ, v 8:00 hod.

9.11.  3. třída navštíví Schwarzenberský palác - "Sv. Martin"

15.11. Divadlo v MŠ " Perníková chaloupka", v 8:40 hod.

Prosinec

5.12. Mikulášsko-andělsko-čertí rej v MŠ pro děti

7.12. 2. třída navštíví divadlo Minor, v 9:30 hod.

7.12. 3. třída půjde do Národopisného muzea, odchod v 9:00 hod.

12.12. Adventní setkání s rodiči v MŠ, v 15:30 hod.

13.12. Divadlo v MŠ "Zimní pohádka", v 9:30 hod.

14.12. Celá MŠ pojede do Muzea betlémů, polodenní výlet, odjezd v 8:00 hod. ze Zvonařky

19.12. Vánoce v MŠ pro děti

20.12. 3. třída navštíví divadlo Minor, v 9:30 hod. 

22.12. - 2.1. MŠ ZAVŘENA

 

Leden

16.1. Půjde první třída do DDM v Lublaňské - v 10:00 hod., Program "Ptáci na krmítku"

17.1. Půjde druhá třída do DDM v Lublaňské - v 10:00 hod., Program "Ptáci na krmítku"

18.1. Půjde třetí třída do DDM v Lublaňské - v 10:00 hod., Program "Ptáci na krmítku"

23.1. Půjde třetí třída do Planetária - od 10:15 hod.

30.1. Pojede třetí třída na exkurzi do pekárny hypermarketu Tesco v Edenu, odchod z MŠ 8:15 hod.

31.1. Přijede do MŠ DIVADLO - "O neposlušných telátkách", v 10:45 hod.

 

Únor

4.2. 2.+3. třída se zúčastní programu "Tajemství našeho těla - krvinka", od 9 hod.

6.2. 3. třída půjde do Národopisného muzea, odchod v 8:45 hod.

7.2. Proběhne v MŠ program "Šifra Mistra Brailla", 9-11:30 hod.

18.2. 3. třída se bude fotit do ročenek 10-10:30 hod.

20.2. Proběhnou v MŠ pro předškoláky Testy školní zralosti, v 9:30 hod.

28.2. Proběhne v MŠ program "První pomoc" i v sanitce, od 9:00 hod.

28.2. Od 17 hod. proběhne beseda pro rodiče předškoláků, k vyhodnocení Testů školní zralosti.

 

Březen

7.3. Pojede třetí třída do ZOO v Troji, odchod z MŠ v 8:30 hod.

14.3. Schůzka rodičů v MŠ , v 17:00 hod.

15.3. Proběhne v MŠ program pro druhou a třetí třídu, "Tajemství našeho těla- krvinka" - v 10:00 hod

20.3. Pojede třetí třída do Národ. zemědělského muzea, program "Voda je život", odchod z MŠ v 9:00 hod.

21.3. Přijede do MŠ DIVADLO - "Kvak a Žbluňk", v 9:15 hod.

25.3. Navštíví třetí třída ZŠ Štěpánská, odchod v 8:00 hod.

27.3. Proběhne v MŠ dílna pro 2. a 3. třídu - "Není město jako město"

28.3. Navštíví třetí třída ZŠ J. Masaryk, odchod v 8:30 hod.  

29.3. Proběhne v MŠ program pro třetí třídu, "Žilo, bylo jedno město"

 

 Duben

1.4. Informativní schůzka pro rodiče dětí přihlášených na ŠvP Vřesník

2.4. Půjde první třída do DDM v Lublaňské - v 10:00 hod.

3.4. Půjde druhá třída do DDM v Lublaňské - v 10:00 hod.

11.4. Tvoření s rodiči - Velikonoce

19.4. St. svátek - MŠ ZAVŘENA

22.4. Velikon. pondělí - MŠ ZAVŘENA

23.4. Proběhne v MŠ program pro druhou třídu, "Žilo, bylo jedno město"

23.4.-25.4. Dny otevřených dveří v MŠ, vždy od 9:00 do 10:00 a od 15:00 do 16:30 hod.

26.4. Odjezd na ŠVP Vřesník

 

 

Květen

2.5. Zápis do MŠ, proběhne v Římské od 14 do 17 hod.

3.5. Návrat ze ŠVP Vřesník

6.4. Půjde třetí třída na Vlastivědnou vycházku - Královské zahrady, odchod 9:00 hod.

6.4. Zápis do MŠ, proběhne v Římské od 14 do 17 hod.

8.5. St. svátek - MŠ ZAVŘENA

10.5. Focení tříd, 11:00 hod.

16.5. Druhá třída půjde na Dopravní hřiště, od 10:00 hod.

23.5. Pojede celá MŠ na výlet - Fištrón park Zvířátkov

24.5. Třetí třída půjde na Dopravní hřiště, od 10:00 hod.

27.4. Půjde třetí třída na Vlastivědnou vycházku - Karlův most, odchod 8:00 hod.

30.5. Karneval v MŠ (odpolední program na zahradě)

 

 

Červen

5.6. Přijede do MŠ DIVADLO - "O tygříkovi", v 9:15 hod.

10.6. Půjde třetí třída na Vlastivědnou vycházku - Staroměstské nám., odchod 8:00 hod.

13.6. Celá MŠ pojede na výlet na Pohádkový hrad Točník

20.6. Vědecká show v MŠ od 9:00 hod.

21.6. Vědecké laborky pro celou MŠ, od 9:00 hod.